Voľné pracovné miesta

VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA

STREDNÁ ODBORNÁ ŠKOLA OBCHODU A SLUŽIEB MARTIN

OZNÁMENIE O VOĽNOM PRACOVNOM MIESTE
MAJSTRA OVY pre študijný odbor 6445 K kuchár, učebný odbor 6445 H kuchár a odbor 6468 F pomocník v kuchyni
podľa § 84 zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

s nástupom od 01. 09. 2024

Názov a adresa zamestnávateľa

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Stavbárska 11, 03680 Martin.

Kategória/podkategória pedagogického zamestnanca

Majster odbornej výchovy.

Kvalifikačné predpoklady

V zmysle Vyhlášky č. 173/2023 Z. z. Vyhláška Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Zoznam vyžadovaných dokladov

·  Žiadosť o prijatie do zamestnania,

·  profesijný životopis,

·  kópie dokladov o vzdelaní a profesijnom rozvoji,

·  potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti (telesná a duševná spôsobilosť na výkon pedagogickej činnosti),

·  súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov pre potreby prijatia do zamestnania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Iné požiadavky

·  Ovládanie štátneho jazyka,

·  spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,

·  bezúhonnosť (odpis z registra trestov – úspešný uchádzač),

• prax v odbore vítaná.

Termín nástupu

September 2024.

Pracovné podmienky

V zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a                   o zmene a doplnení niektorých zákonov, v závislosti od platovej triedy a dĺžky započítanej praxe.

Rozsah úväzku

Plný pracovný úväzok.

Termín podania žiadostí

Do 30.04.2024, e-mailom na adresu cernakova@sosmt.sk

poštou na adresu : Mgr. Danka Černáková, Stavbárska 11, 03680 Martin.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor .

V Martine 01.03.2024                                               ....................................................

Mgr. Danka Černáková